Levné Letenky do Anchorage - USA

 

Leteckou vstupní branou na Aljašku je největší místní město Anchorage. Pokud hledáte letenku z Evropy na Alijašku, s největší pravděpodobností poletíte právě přes Anchorage. Často je výhodnější a levnější koupit samostatně letenku do Anchorage, odkud pořídit zbylé letenky. Letenky do Anchorage totiž jako jedny z mála bývají občas ve slevách. Jinak jsou letenky na Alijašku pro Čechy poměrně drahou záležitostí. 

 

 

Anchorage - aktualizováno 3. 6. 2023

 

Anchorage - odlet z letiště Mnichov - 13790 Kč podrobnosti

 

Anchorage - odlet z letiště Frankfurt - 13790 Kč podrobnosti

 

Anchorage - odlet z letiště Drážďany - 13990 Kč podrobnosti

 

Anchorage - odlet z letiště Mnichov - 14486 Kč podrobnosti

 

Anchorage - odlet z letiště Frankfurt - 14693 Kč podrobnosti

 

Další Letenky do Anchorage


Město Anchorage

Anchorage na AljašceHlavní město Aljašky má přibližně 300 000 obyvatel. Bylo založeno před sto lety roku 1914, kdy sem byla přivedena železnice. Nyní zde žije více než třetina obyvatel celé Aljašky. Anchorage je ideálním místem pro začátek výpravy za divokou Aljaškou.

 

Zajímavostí Anchorage je to, že zde bylo naměřeno druhé nejsilnější zemětřesení na světě - přes 9 stupňů Rychterovy škály. Dnes je Anchorage poměrně bohatým městem především díky nerostným nalezištím Aljašky a umástění poboček předních ropných společností.

Alijaška

 

 

Kdo kupuje levné letenky do Anchorage

Češi však do Anchorge ve většině případů nelétají kvůli městu samotnému. Letenky na Aljašku by na to byly příliš drahé. Důvodem jsou především bájná a nezkrotná příroda, nezničená a člověkem nepoznamená příroda lákající každého dobrodruha. Do Anchorage se ale létá i za prací. Rybářské lodě každoročně najímají tisíce dělníků, kteří v náročných stísněných a nehostinných podmínkách přímo na moři zpracovávají ryby. Díky i 18ti hodinovým směnám si vydělají nejen na letenku do Anchorage, ale ušetří i nemalé peníze.

Levné letenky do Anchorage i jiných měst naleznete na: Levné letenky z Prahy na Aljašku.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace