Levné letenky na Niagarské vodopády USA

 

Niagaraské vodopádyNiagarské vodopády leží přímo na hranici USA s Kanadou. Na obou březích Niagarských vodopádů je turistické město. Jedno náleží Kanadské provincii Ontario a druhé americkému státu New York. Obě města se shodně jmenují Niagara Falls. Levné letenky k Niagarským vodopádům si můžete vybrat do obou měst. Ročně si letenky na Niagarské vodopády pořídí stovky tisíc turistů. Místní města Niagara Falls jsou na to připravena – jejich struktura se za poslední léta výrazně změnila k uspokojení potřeb turistů. Levné letenky k Niagarským vodopádům naleznete zde.

 

Co dělat po příletu na Niagáry

 

Kromě výhledu na Niagarské vodopády je v okolí množství historických památek. V okolí se odehrál jediný historický vojenský střet USA s Kanadou. Na Kanadské straně i na straně USA najdete pevnosti, které připomínají onu dobu. Už kvůli povaze tohoto místa je lepší volit letenky k Niagarám spíše v období léta. Lépe si tak vychutnáte vodopády i další výlety.

Letiště u Niagarských Vodopádů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace