Levné Letenky do Las Vegas - USA

 

Las VegasToto město patří mezi nejvíce se rozvíjející města v USA vůbec. Jméno Las Vegas vyjadřuje v překladu slovo louka. Pokud sháníte levnou letenku do Vegas, chystáte se na louku. Las Vegas, jako největší louka státu Nevada v USA se  rozpíná na rozloze téměř 200 km čtverečních s obyvatelstvem kolem 600 000. Letenky do Las Vegas se kupují především za účelem poznání vyhlášeného Vegaského nočního života. Kromě divokých nočních radovánek v Las Vegas se ale také připravte na vysokou kriminalitu. Místní obrovská kasina a životní styl si tak vybírají svoji daň. 

 

Los Angeles - aktualizováno 24. 5. 2024

 

Los Angeles - odlet z letiště Praha - 12390 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Praha - 12799 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Berlín - 14490 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 15576 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Berlín - 16490 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Ostrava - 16948 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 17590 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 17777 Kč podrobnosti

 

 

 

Doprava v Las Vegas 


Dopravu po městě zabezpečují především autobusy. Las Vegas má  místní zvláštní dopravu a tou je Monorail. Ten jezdí ale jen po hlavní třídě Las Vegas Boulevard mezi hlavními hotely. Pozitivní je, že je zdarma. Taxi není vhodné v Las Vegas používat a to ani z letiště. Důvodem jsou časté dopravní zácpy.  Po dlouhém letu by Vás tak mohl potkat další dlouhý únavný zážitek.

 

Doporučujeme levné letenky do Las Vegas koupit zde: Levné letenky do Las Vegas a ušetřené peníze následně nerozházet hned v prvním kasinu. Las Vegas je všeobecně velmi předražené město, připravte si proto větší finanční zálohu.  Ušetřit můžete také včasnou rezervací ubytování s letenkou zde:  Balíčky letenky a ubytování v Las Vegas.

Další  levné letenky a informace o letištích v Nevadě Zde. Levné letenky do Las Vegas z Prahy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace