Levné letenky do Washingtonu v USA

 

WashingtonWashington je hlavním městem USA až od roku 1800. Nyní je sídlem prezidenta spojených států amerických, nejvyššího soudu USA a jeho kongresu. Washington D. C. je politicky světově významným městem. Letenky do Washingtonu je možné sehnat poměrně levně, protože už z principu do tohoto města létá pravidelně mnoho úředníků nejen z různých koutů USA, ale i z celého světa.

 

Washington - aktualizováno 24. 5. 2024

 

Washington - odlet z letiště Praha - 13799 Kč podrobnosti

 

Washington - odlet z letiště Vídeň - 14790 Kč podrobnosti

 

Washington - odlet z letiště Vídeň - 15112 Kč podrobnosti

 

Washington - odlet z letiště Vídeň - 15306 Kč podrobnosti

 

Washington - odlet z letiště Praha - 15392 Kč podrobnosti

 

Washington - odlet z letiště Vídeň - 15751 Kč podrobnosti

 

Další Levné letenky do Washingtonu D. C. z Prahy naleznete například zde.

 

Letenky do Washingtonu za Prahy

Z Evropy do Washingtonu D. C. můžete levněji letět přes New York, lze ale letět i přímo i z Prahy. D. C. za jménem Washington je zkratka District of Coumbia. Tato oblast sousedí s Marylandem a Virginií. Zajímavostí Washingtonu je, že zde nejsou mrakodrapy jinak typické pro ostatní velká města USA. Washington je především administrativním městem a podle toho také vypadá.

 

Je možné si zde vybrat letenku z mnoha leteckých společností podle ceny nebo jiných preferencí.

Doprava ve Washingtonu
Letenky do Washingtonu D. C. koupíte na jedno ze 3 místních letišť. Pravděpodobně bude Vaše letenka vystavena na Ronald Regan Washington International Airport. Přímo ve Washingtonu letiště není, protože je nad ním vyhlášena zvláštní zóna, kam nesmí pod hrozbou sestřelení vstoupit žádné civilní letadlo. Asi deset kilometrů od Washingtonu je vojenská letecká základny odkud případně startují americké stíhačky. Paradoxně je tak Washington jedním z mála obydlených míst na světě, kde když se podíváte na oblohu, neuvidíte nad sebou žádné letadlo ani vrtulník. 

 

Doprava ve Washingtonu

Městskou hromadnou dopravu pak zabezpečuje hlavně metro doplněné autobusy.  Z letiště tak není žádný problém se dostat do centra Washingtonu.

Levné letenky z Prahy do Washingtonu a dalších měst můžete vyhledávat zde: Levné letenky do Washingtonu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace