Levné Letenky do Los Angeles - USA

 

Losa AngelesLos Angeles, často nazývané pouze zkratkou L. A. je hned po New Yorku druhým nejlidnatějším městem USA. Není proto divu, že letenky do Los Angeles se dají sehnat celkem levně. Do L. A. se létá jako do jednoho z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy a mezinárodního obchodu.

 

 

Los Angeles - aktualizováno 3. 6. 2023

 

Los Angeles - odlet z letiště Mnichov - 10790 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Berlín - 10990 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Mnichov - 12790 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Mnichov - 12990 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 13590 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 13727 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 13790 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 14990 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Vídeň - 15775 Kč podrobnosti

 

Los Angeles - odlet z letiště Praha - 17590 Kč podrobnosti

 

 

Levné letenky do Los Angeles je nejsnadnější sehnat z Anglie, což znamená více než jednu letenku. Přímo z Prahy se z pravidla létá o něco dráž. Nejlevnější přímou anebo kombinovanou letenku lze snadno vyhledat mezi mnoha leteckými společnostmi zde: Vyhledat nejlevější letenku.

 

Los Angeles


Město Los Angeles je situováno na jihu USA ve státu Kalifornie. Nalézá se u hranice s Mexikem a na pobřeží Tichého oceánu. V L. A. můžete  obdivovat vysoké mrakodrapy, jinak je to ale spíše město rodinných domků.

 

Doprava v Los Angeles


L. A. má poměrně dobře rozvinutou městskou dopravu, kterou využívá k dojíždění do práce přibližně 10 procent obyvatel. Kromě autobusů a metra zde můžete jezdit například i rychlodrážní tramvají.
Letiště v Los Angeles je jedním z nevytíženějších letišť v celých USA. Letenky do Los Angeles a blízkých měst na západním pobřeží USA tichého oceánu naleznete zde.

Letiště Los Angeles

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace