Levné letenky do Miami v USA

 

MiamiMěsto Miami je jako druhé největší město státu Florida v USA v letecké dopravě velmi aktivní. Je to i tím, že Miami je jednou z nejoblíbenějších destinací na Dovolenou pro Američany ze severu USA. Levné letenky do Miami z Evropy jsou k sehnání nejčastěji s přestupem v New Yorku.
Samotné město Miami má přibližně půl milionu obyvatel. Celá oblast ale čítá přes pět milionů obyvatel, což dělá z Miami jednu z nejobydlenějších oblastí v USA. 65 procent obyvatel tvoří přistěhovalci z Latinské Ameriky, díky čemuž je možné domluvit se všude velmi dobře španělsky. Nejlevnější letenky do Miami naleznete zde: 

 

 

Miami - aktualizováno 29. 1. 2023

 

Miami - odlet z letiště Mnichov - 10546 Kč podrobnosti

 

Miami - odlet z letiště Vídeň - 14820 Kč podrobnosti

 

Miami - odlet z letiště Ostrava - 14990 Kč podrobnosti

 

Miami - odlet z letiště Praha - 15144 Kč podrobnosti

 

Miami - odlet z letiště Ostrava - 15248 Kč podrobnosti

 

Miami - odlet z letiště Praha - 15487 Kč podrobnosti

 

Miami - odlet z letiště Praha - 16990 Kč podrobnosti

 

Miami - odlet z letiště Praha - 16990 Kč podrobnosti

 


Letiště Miami


Pokud si koupíte letenky na letiště West Palm Beach, po příletu se do centra Miami dostanete snadno vlakem. Vlak staví na 18 ti místech v různých okresech.  S letenkami do Miami na letiště Miami International Airport je to ještě snadnější. Z tohoto letiště se dostanete do Centra Miami od roku 2012 metrem. Proto doporučujeme kupovat letenky do Miami především na letiště Miami International Airport. Další letiště, kam můžete pořídit letenky, naleznete zde:

 

Letenky do Miami

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace