Levné letenky do San Francisca v USA

 

San Francisco San Francisco je hlavním kulturním a finančním městem severní Kalifornie na západním pobřeží USA. Sice je až 4. nejlidnatějším městem Kalifornie a 14. v celých USA, nicméně je jeho význam především v kulturním světě mnohem větší. Do San Franciska se kupují letenky především za kulturou, prostředím a zvláštní místní atmosférou, která je zde opravdu výjimečná i v rámci USA. San Francisco má druhé nejhustší obydlení v USA hned za New Yorkem. Přesto jsou zde lidé na sebe zdvořilí, milí a hlavně na naše poměry velmi komunikativní.  Letenky do San Francisca jsou proto vhodné nejen, pro poznávání velmi hezkého města, ale především pro opravdový kulturní zážitek.
Letenky do San Francisca seženete výhodně zde:

 

San Francisco - aktualizováno 24. 5. 2024

 

San Francisco - odlet z letiště Praha - 12390 Kč podrobnosti

 

San Francisco - odlet z letiště Praha - 12799 Kč podrobnosti

 

 

Další levné letenky do San Francisca naleznete například zde.

 

Doprava v San Franciscu


Po zakoupení letenek do San Francisca  není nutné nějak komplikovaně řešit cestu z letiště do města. Letiště je sice jižně od San Francisca, na druhou stranu je ale velmi dobře dosažitelné autobusy. Jezdí zde také místní Rychlodráha BART.

Po San Franciscu je pak velmi hustá síť městské hromadné dopravy zahrnující metro, tramvaje, autobusy i trolejbusy. 

 

San Francisco - Za čím se létá

Oblíbeným místem  San Franciscu je známý most Golden Gate Bridge stojící v úžině Golden Gate, Vede přes něj dálnice, takže je lepší jej pozorovat ze břehu. V okolí je mnoho dobrých pozorovacích míst.

Letenky do San Francisca a okolních měst z Prahy můžete vyhledávat i zde: Levné letenky do San Francisca.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace